Haber

Ronnie O’Sullivan 2018 yılı içindeki snokker karşılaşmaları programı

Ronnie O’Sullivan 2018 yılı içindeki snokker karşılaşmaları programı … Ronnie O’Sullivan Players Championship 2018’daki sıradaki maçını Graeme Dott ile 20 Mart 2018 tarihinde oynayacak. detaylar haberimizde…

Ronnie O’Sullivan 2018 yılı içindeki snokker karşılaşmaları programı

Ronnie O’Sullivan canlı maçı skor (ve video çevrimiçi canlı izle yayın*), ve oynanan tüm maçlardan snooker sonuçlar ve Ronnie O’Sullivan yayın akışı. Ronnie O’Sullivan Players Championship 2018’daki sıradaki maçını Graeme Dott ile 20. Mar 2018 tarihinde oynayacak.

“Ronnie O’Sullivan fikstür sekmesi”

Maç başlayınca takip edebileceksiniz Ronnie O’Sullivan v Graeme Dott canlı skor , ve canlı sıralama güncellemeleri. Ronnie O’Sullivan ‘in son maçı John Higgins ile Welsh Open 2018 ‘deydi, maç 1 – 5 sonuçlandı (Maçı John Higgins kazandı). Ronnie O’Sullivan fikstür sekmesi takımın son 100 snooker maçını istatistikler ve galibiyet/mağlubiyet ikonları ile göstermektedir. Ayrıca oynanacak olan tüm Ronnie O’Sullivan maçlarını içermektedir.

10 maçlık istatistikler

Ronnie O’Sullivan performans ve form grafikleri SofaScore ‘da Snooker canlı sonuçlar özel bir algoritma ile biz son 10 maçlık istatistikleri ve detaylı analizleri kendi birikimimizle üretiyoruz. Bu grafik size Ronnie O’Sullivan maçlarında bahis için yardımcı olabilecektir. Fakat SofaScore’un LiveScore seçeneğini kabul ettiğinizden emin olun. Herhangi bir eylem sonucunda doğrudan yada başka yollardan finansal ya da diğer kayıplar için bu web sitesinin içeriğinin sorumluluk ve yükümlülüğü yoktur.

Canlı yayın bet365

Maçı canlı olarak izleyebilmek için Ronnie O’Sullivan Graeme Dott canlı yayın bet365 sponsorluğunda sürmektedir. Eğer bu snooker maç bet365’de yer alıyorsa Ronnie O’Sullivan Graeme Dott bilgisayarınızda, mobil telefon veya tabletinizde – iPhone, iPad, Android ya da Windows phone’da izleyebilirsiniz. Lütfen dikkat, bu ve benzeri karşılaşmaların canlı internet yayınına ilişkin telif haklarının genellikle ülke düzeyinde sınırlandırılmış olması dolayısıyla, bulunduğunuz bölgeye göre izleyemeyeceğiniz karşılaşmalar olabilir.

Ronnie O’Sullivan maçlarını telefonunuzdan takip edin

SofaScore snooker canlı skor uygulaması iPhone, iPad, Android ve Windows Phone uygulamasıdır. Bütün uygulama mağazalarından çeşitli dillerde “SofaScore”u arayabilirsiniz. SofaScore uygulamasını yükleyin ve Ronnie O’Sullivan maçlarını telefonunuzdan takip edin!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu