Kültür Sanat Tarih

KARBAFED’in başlattığı Tarihi Kültür gezisi başladı

KARBAFED’in başlattığı Tarihi Kültür gezisi başladı … Kalyoncu; “Bu yıl ilkini düzenlediğimiz kültür gezimizi memleket hasreti ile yoğrulmuş hemşerilerimle kazasız bir şekilde Yüce Allah’tan tamamlamasını arzu ediyorum” dedi. detaylar haberimizde…

KARBAFED’in başlattığı Tarihi Kültür gezisi başladı

KARBAFED (Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu)’nun 08.08.2018 tarihindeki Artvin ve Batum’a yapacak olduğu gezi için 8 otobüs bügün Perşembe pazarı alanından yola çıktı.

Yaklaşık 400 kişinin katıldığı kültür gezisine tüm hazırlıklar tamamlanarak yola çıkıldı. Başkan Mikail Kalyoncu yaptığı açıklamasında, ”Bizler KARBAFED yönetimi olarak vaat ettiğimiz projemizi hayata geçirmiş bulunmaktayız.

Başta değerli başkanlarımız Kocaeli Büyükşehir Belediye başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu,Körfez Belediye Başkanımız İsmail Baran, Kartepe Belediye Başkanımız Hüseyin Üzülmez, Başiskele Belediye Başkanımız Hüseyin Ayaz, Gölcük Belediye Başkanımız Mehmet Ellibeş ve İzmit Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan beye KARBAFED ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum.

Bu yıl ilkini düzenlediğimiz kültür gezimizi memleket hasreti ile yoğrulmuş hemşerilerimle kazasız bir şekilde Yüce Allah’tan tamamlamasını arzu ediyorum” dedi.

Kültür gezisine başta Başiskele Artvinliler Derneği Başkanı Osman Özer ekibi ile katıldı. Diğer dernek başkanları Karamürsel Artvinliler Derneği Başkanı Şaban Yamak ve yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli Artvinliler Derneği Başkan vekili Özge Şahnaoğlu-Keçeci, İzmit Artvinliler Derneği Başkan Alper Yazıcı ve yönetim Kurulu üyeleri ile Gölcük İznikliler Derneği Başkanı Hasan Basri Başbay ve yönetim kurulu üyeleri, Beylerbeyliler Derneği Başkanı Ayhan Ayyıldız ve yönetim kurulu üyeleri noksansız olarak katıldı. Körfez Artvinliler Derneği Başkan Nihat Tekgümüş tatilini geçirmek için Artvin’de bulunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu