Kültür Sanat Tarih

41 çeşit yöresel lezzetin tadına Eseler Köyü’nde bakıldı

41 çeşit yöresel lezzetin tadına Eseler Köyü’nde bakıldı … Programda aynı Kocaeli Yemekleri, Kocaeli Türküleri derleme çalışmalarına ve Gebze Kültürel miraslar kitabına verdikleri desteklerden ötürü kadın kolları yöneticilerine hediyeler takdim edilirken, platform üyelerine de sertifikaları verildi. detaylar haberimizde…

41 çeşit yöresel lezzetin tadına Eseler Köyü’nde bakıldı

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, Yerel Yönetimler Platformu Kadın Kolları tarafından bu yıl 2.si düzenlenen Yerel Lezzetler Yöresel Ürünler pikniğine katıldı…

AK Parti İzmit İlçe teşkilatları sivil toplum kuruluşlarıyla buluşmalarına devam ediyor. Özellikle hemşeri derneklerini faaliyetlerinde yalnız bırakmayan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz ve Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, Yerel Yönetimler Platformu Kadın Kollarının yöresel ürünlerini tanıttıkları programda da yalnız bırakmadı.

Etkinlik Eseler Köyünde…

Kazananlara sertifikaları verildi
Kazananlara sertifikaları verildi

Programa, Platform Başkanı ve Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk, platform üyeleri ve ilçe kadın kolları yöneticileri katıldı. Yerel Yönetimler Platformu Kadın Kolları Başkanı ve İlçe Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Melek Çeliköz’ün ev sahipliğinde Eseler Köyü’nde gerçekleştirilen programda, 41 çeşit yöresel lezzet konuklara sunuldu.

 

Konuklar tarafından oldukça beğenilen el emeği yöresel lezzetlerle ziyafet verildi. Programda aynı Kocaeli Yemekleri; Kocaeli Türküleri derleme çalışmalarına ve Gebze Kültürel miraslar kitabına verdikleri desteklerden ötürü; kadın kolları yöneticilerine hediyeler takdim edilirken, platform üyelerine de sertifikaları verildi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu