Kültür Sanat Tarih

Karamürsel Artvinliler’de spor salonunda etkinlik heyecanı

Karamürsel Artvinliler’de spor salonunda etkinlik heyecanıYamak; “Özellikle Karamürsel ilçemizdeki Artvinlilerin ve Kocaeli’nin ilçelerinde ikamet eden hemşerilerimizin katılmalarını istiyoruz. Her yıl olduğu gibi bu sefer de değerli hemşerilerim damgasını vuracak“ dedi. detaylar haberimizde…

Karamürsel Artvinliler’de spor salonunda etkinlik heyecanı

Karamürsel Artvin Derneği 16 Mart 2019 tarihinde Karamürsel Spor Salonu’nda bir etkinlik düzenleyecek

Yaklaşık 2 bin 500  kişinin katılması beklenen coşkulu etkinliğe Artvinli olan Ayhan Alptekin ve yerel sanatçıların yer alacağı etkinlik kapsamında halk oyunları gösterileri de yer alacak.

Karamürsel Artvin Derneği Başkanı Başkanı Şaban Yamak, “Bu yılı onuncusunu yapacağımız etkinlik, KaramürseL Belediyesi, Artvinli iş adamları ve esnafların sponsorluğunda gerçekleşecek.

Özellikle Karamürsel ilçemizdeki Artvinlilerin ve Kocaeli’nin ilçelerinde ikamet eden hemşerilerimizin katılmalarını istiyoruz. Her yıl olduğu gibi bu sefer de değerli hemşerilerim damgasını vuracak” dedi.

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu başkan Mikail Kalyoncu ve yönetim kurulu üyeleri destek amaçlı dernek başkanı Şaban Yamak’ı yalnız bırakmadı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu