Kadın-Çocuk

Annelerimiz bizlere sağduyulu yaklaşımlarıyla yol gösterici olmuştur

Annelerimiz bizlere sağduyulu yaklaşımlarıyla yol gösterici olmuştur … Andız; “Zira bir ülkenin gerçekten mutlu olabilmesinin yolu annelerinin yüreklerinin yanmadığı, gözyaşlarının akmadığı zamanlarda geçer” dedi. detaylar haberimizde…

Annelerimiz bizlere sağduyulu yaklaşımlarıyla yol gösterici olmuştur

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gençlik Kolları Kocaeli İl Başkanı Emre Andız, Anneler Günü dolayısıyla yazılı bir açıklama yaptı.

Deniz Karamert– Ülkemizin çağdaş ve aydınlık yarınlarını inşa edecek olan çocuklarımızın, gençlerimizin yetişmelerinde büyük emeği olan, Atatürk ilke ve devrimlerini kılavuz edinmiş annelerimize en derin sevgi ve şükran duygularımı ifade etmek istiyorum diyerek sözlerine başlayan Andız, “Yerleri asla doldurulamayacak annelerimiz, sevgi dolu yürekleri ve sağduyulu yaklaşımlarıyla; bizlere her zaman yol gösterici olmuştur. Onlardan aldığımız sevgi ve emeğin karşılığını, sorumluluklarımızı yerine getirerek, Ulusumuza ve insanlığa yararlı bireyler olarak ödeyebiliriz” dedi.

“En yaşanabilir ülke annelerin yüreklerinin huzurla dolu olduğu yerdir”

Hayata dair her şeyin ilk öğreticisi ve çocuklarının ilk yol göstericisi olan annelerimizi her daim mutlu etmek, yüreklerini sevgiyle doyurmak, onların ilgisine layık olmak ve bu günle sınırlı kalmadan her zaman layık oldukları ilgiyi göstermek hepimiz için asli bir görev olmalıdır diyen Andız, “Zira bir ülkenin gerçekten mutlu olabilmesinin yolu annelerinin yüreklerinin yanmadığı, gözyaşlarının akmadığı zamanlarda geçer. Annelerinin yürekleri huzurla dolu olan bir ülke, dünyanın en yaşanabilir ülkesidir. Şefkatin, sıcaklığın, hoşgörünün ve karşılıksız sevginin sembolü, kişiliğimizin dünya görüşümüzün, bizi biz yapan değerlerimizin en büyük belirleyicisi ve rol modeli olan ve yeri doldurulamayan annelerimizin Anneler Gününü kutlarım” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu