Kültür Sanat Tarih

Gölcük Belediyesinden Kafkas günleri şenliğine davet var

Kafkasya Yaz Şenlikleri’nde ünlü isimler sahne alacak...

Gölcük Belediyesinden Kafkas günleri şenliğine davet var … Ünlü ve önemli seslerin sahne alacağı şenlikler de üç gün boyunca stantlar açık kalacak; Ve çeşitli etkinliklerle tam bir şenlik atmosferi yaşanmış olacak. detaylar haberimizde…

Gölcük Belediyesinden Kafkas günleri şenliğine davet var

Her yıl düzenli olarak yapılan ve gelenekselleşen Kafkasya Yaz Şenlikleri’nde bu yıl da yıldız isimler boy gösterecek.  23-24-25 Ağustos tarihlerinde Şevketiye Köyü’nde yapılacak olan şenliklerde; tam bir müzik şöleni yaşanacak ve İMERA, Yirmi 7, Afak Meydanlı ve Vira Cemal gibi ünlü isimler sahne alacak.

Yer alacak sanatçıların programları belli oldu

Gölcük Belediyesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Gölcük Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Artvin İli ve İlçeleri Gölcük Derneği; Kocaeli Livaneliler Derneği, Gölcük Kafkas Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından her yıl düzenli olarak yapılan ve gelenekselleşen Kafkasya Yaz Şenlikleri’nin bu yıl ki sanatçı programı belli oldu.

23-24-25Ağustos tarihleri arasında Şevketiye Köyü’nde yapılacak şenliklerin yine her yıl olduğu gibi bu yıl da çok büyük ilgi görmesi bekleniyor. Ünlü ve önemli seslerin sahne alacağı şenlikler de üç gün boyunca stantlar açık kalacak; Ve çeşitli etkinliklerle tam bir şenlik atmosferi yaşanmış olacak.

Bu yılki şenliklerde ülke genelinde tanınmış, geniş bir hayran kitlesine sahip olan Grup İMERA, Grup Yirmi 7, Afak Meydanlı ve Vira Cemal sahne alacak. Kocaeli genelinden büyük ilgi çekmesi beklenen şenlikle ilgili Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer de tüm Kocaeli halkını şenliğe davet etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu