Haber

Başkan Hürriyet 112 ve afet koordinasyon merkezini ziyaret etti

Başkan Hürriyet 112 ve afet koordinasyon merkezini ziyaret etti … Sağlık çalışanları ve koordinasyon merkezi personelinin bu zor zamanlarda dahi büyük bir özveriye çalıştığını belirten Başkan Hürriyet, tüm çalışanlara kolaylıklar diledi. detaylar haberimizde…

Başkan Hürriyet 112 ve afet koordinasyon merkezini ziyaret etti

Başkan Hürriyet 112 ve afet koordinasyon merkezi çalışanlarına moral verdi
Başkan Hürriyet 112 ve afet koordinasyon merkezi çalışanlarına moral verdi

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet; İl Afet Koordinasyon Merkezi ve 112 İl Ambulans Servisi Komuta Kontrol Merkezi personeli ziyaret ederek, 7/24 çalışan personele moral verdi.

Covid-19 koron avirüse karşı ilk günden itibaren sokak sokak ekipleri seferber eden İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet; dün akşam İl Afet Koordinasyon Merkezi ve 112 İl Ambulans Servisi Komuta Kontrol Merkezi personeli ziyaret ederek çalışanlara moral takviyesi yaptı.

Ziyarette çalışanlarla sohbet eden Başkan Hürriyet; 7/24 hizmet veren personele enerji verici besinlerin yer aldığı gıda paketleri de dağıttı. Sağlık çalışanları ve koordinasyon merkezi personelinin bu zor zamanlarda dahi büyük bir özveriye çalıştığını belirten Başkan Hürriyet, tüm çalışanlara kolaylıklar diledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu