Haber

İyi Parti Meczup Erdal Erdoğan hakkında suç duyurusunda bulundu

İyi Parti Meczup Erdal Erdoğan hakkında suç duyurusunda bulundu … Filiz; “Son yıllarda ülkemizde yaşanan büyük kültürel yozlaşma sonucunda, kendini belirli bir siyasi yapıya yaslayan terbiyesiz insanlar başta Atatürk’ümüz olmak üzere kendilerinden olmayan herkese hakaretler etmektedirler” dedi. detaylar haberimizde…

İyi Parti Meczup Erdal Erdoğan hakkında suç duyurusunda bulundu

Meczup kışkırtıcı cahilin kendi yaptığı sabote paylaşım
Meczup kışkırtıcı cahilin kendi yaptığı sabote paylaşım

İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “9 Nisan Perşembe günü Erdal Erdoğan isimli bir şahıs Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener‘e sosyal medyadan hakaretler etmiştir. Bu şahıs, HDP eş genel eski başkanının resmini Sn. Akşener‘in yanına ekleyerek son derece yakışıksız ifadeler kullanmıştır.

“Seviyesizler, ‘Nasıl olsa bana kimse dokunamaz’ mantığıyla hareket ediyorlar”

Son yıllarda ülkemizde yaşanan büyük kültürel yozlaşma sonucunda, kendini belirli bir siyasi yapıya yaslayan terbiyesiz insanlar başta Atatürk’ümüz olmak üzere kendilerinden olmayan herkese hakaretler etmektedirler. Adaletsizliğin hüküm sürdüğü bir ortamda ‘Nasıl olsa bana kimse dokunamaz’ mantığı ile milletimize ve törelerimize yakışmayacak şekilde bir kadına ağza alınmayacak ifadeler kullanılmaktadır. Böylesi seviyesizlikler cezalandırılmadığı sürece yozlaşma daha da artacaktır.

“Edepsizlik ve seviyesizliğin bir yansıması olan bu şahsa göz yumamam”

Sn. Genel Başkanımızı kendi memleketinde temsil eden bir İlçe Başkanı olarak, ülkemizde her geçen gün artan edepsizlik ve seviyesizliğin bir yansıması olan bu şahsa göz yumamam.  Bu vesileyle, şahıs hakkında Kocaeli Savcılığına suç duyurusunda bulunduğumu bildirmek isterim” ifadelerine yer verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu