Haber

Enver Yıldırım’ın iddiasına göre Dilovası’nda 57 şakşakçı var

Enver Yıldırım’ın iddiasına göre Dilovası’nda 57 şakşakçı var … Yıldırım; “Sayısı 57 olan her dönemin ahde vefa bilmeyen bu arsızların, hareket ve eylemleri hiç değişmiyor. AK Parti Belediye Başkanlığı döneminde, başkanlar değişti ama bu şakşakçıların filmlerdeki rolü hep aynı kaldı” dedi. detaylar haberimizde…

Enver Yıldırım’ın iddiasına göre Dilovası’nda 57 şakşakçı var

Dilovası’nın tanınan isimlerinden iş insanı Enver Yıldırım, isim vermeden Dilovası’nda 57 şakşakçının olduğunu söyledi.

“Sayısı 57…”

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Enver Yıldırım, şunları söyledi: “Her dönemin şakşakçıları Dilovası’nda tek tek tespit edilmiş 57 şakşakçı var! Fırıncıdan, belediye personeline. Müteahhidinden, nalburuna, spor camiasına ve yöneticilerine. Hatta STK temsilcilerine kadar. Sayısı 57 olan her dönemin ahde vefa bilmeyen bu arsızların, hareket ve eylemleri hiç değişmiyor. AK Parti Belediye Başkanlığı döneminde, başkanlar değişti ama bu şakşakçıların filmlerdeki rolü hep aynı kaldı.

“Üstün yalakalar…”

Şimdi bu arsızların yüzüne vurmak gerekirse… 57 şakşakçının 57’si de takvimler 2009’u gösterdiği zamanlar Belediye Başkanı Cemil Yaman’ı, 2014’ü gösterdiğinde Ali Toltar’ı öve öve bitiremiyordu. 2019’lu Hamza Şayir döneminde de aynı filmi bizlere izletiyorlar. Aynı şakşakçılar Şayir’i, paylaşıyorlar, beğeniyorlar ve öve öve bitiremiyorlar. Üstün yalakalıklarını sergilemekten kaçınmayan bu kişiler, koltuğu bırakan isimler hakkında tek iyi bir söz ya da beğenilerini görmekte mümkün değil.

“Şimdi arsızlara sesleniyorum…”

Çünkü bu 57’li, imza yetkisi olmayan kişilere karşı “ahde vefa beslemiyor”… Şimdi arsızlara sesleniyorum! Arada birde olsa, eski başkanları övün ve beğenerek paylaşın. Sistemin, rantın adamı olduklarınızı. Çeşmelerin başında olduğunuzu ve kimseye fırsat vermediğinizi bu kadar ifşa etmeyin! Saygılarımla.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu