Haber

Özdemir: ‘yüzüme karşı söyleyin bu zırvalarınızı’

Özdemir: ‘yüzüme karşı söyleyin bu zırvalarınızı’Cüneyt Özdemir; “Bu akşam 20.00’de canlı yayına beklerim. Bir de benim yüzüme karşı söyleyin bu zırvalarınızı” dedi. detaylar haberimizde…

Özdemir: ‘yüzüme karşı söyleyin bu zırvalarınızı’

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu‘nun “Yurt dışına kaçmak zorunda kaldığı için şimdilik bedava trollük yapıp, gelip paralı trollük yapmak isteyenler var” sözlerine gazeteci Cüneyt Özdemir şu ifadelerle yanıt verdi: “Bu akşam 20.00’de canlı yayına beklerim. Bir de benim yüzüme karşı söyleyin bu zırvalarınızı.”

Gazeteci Cüneyt Özdemir ile CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu arasında, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un kiraladığı vakıf arazisindeki yapılarıyla ilgili atışma yaşandı. Kaftancıoğlu’nun ‘trol’ ifadesine Özdemir meydan okumalı bir yanıt verip “Bir de benim yüzüme karşı söyleyin bu zırvalarınızı” ifadesini kullandı.

Fahrettin Altun’un Vakıflar Genel Müdürlüğü’nden aylık 258 liraya arazi kiraladığı ve Cumhuriyet’in “Boğaz’da kaçak var” başlığıyla duyurduğu haberin ardından, CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş Altun’un evinin fotoğrafını çektiği iddiasıyla gözaltına alınmıştı.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu konuya ilişkin yaptığı açıklamada “CHP ilçe başkanına kamunun malını koruduğu, halkın hakkını hukukunu gözettiği için kimse dokunamaz. Devletin nüfuzu halkın hakkını korumak için var ve bunu isteseniz de istemeseniz de öğreneceksiniz! Şehir eşkiyası hukuk tanımayıp kaçak iş yapanlara denir bunu da öğreneceksiniz!” demiş, gazeteci Cüneyt Özdemir de bu açıklamanın ardından Kaftancıoğlu’nu eleştirmişti.

Kaftancıoğlu: “şimdilik bedava trollük yapıp…”

Kaftancıoğlu, Tele1’de yayınlanan Zeynel Lüle’nin programında, “İktidarın bir paralı trolleri var, bir de kendilerine gazeteci diyen yüksek ücretli trolleri var. Şu anda paralı trol olmayan ama yurt dışına kaçmak zorunda kaldığı için şimdilik bedava trollük yapıp, gelip paralı trollük yapmak isteyenler var” ifadelerini kullanmıştı.

Özdemir: “30 yıllık gazeteci geçmişimleyim”

Özdemir, bu eleştirilerinden sonra, Kaftancıoğlu’nun kendisi hakkında ifadeler kullandığını savunarak şunları söyledi:

“Korona günlerinde işi gücü bırakıp kafayı Fahrettin Altun’a takan İstanbul il Başkanı Sayın Canan Kaftancıoğlu’nu eleştirmiştim. Anlaşılan çok ağırına gitmiş. Kendisine yandaş kanallara çıkıp (adımı vermeye cesaret edemese de) hakkımda atıp tutuyor. Bir sürü zırva, iftira…

Buyurun bu akşam 20.00’de canlı yayına beklerim. Bir de benim yüzüme karşı söyleyin bu zırvalarınızı… Bakın sizin arkanızda bir dediğinizi iki etmeyen CHP İl Örgütü var. Bir dediğinizi iki etmiyorlar. Ben Tek! 30 yıllık gazeteci geçmişimleyim, o kadar…”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu