Çalışma Hayatı

Aksoy: ‘emekçi kardeşlerimiz emeğin ve üretimin isimsiz kahramanlarıdır’

Aksoy: ‘emekçi kardeşlerimiz emeğin ve üretimin isimsiz kahramanlarıdır’ … Aksoy; “en yüce değer olan emeğin, alın terinin, üreterek çalışma gücünün kutlandığı; Ve dayanışmanın sergilendiği bugünün dostluk, dayanışma ve bayram havası içinde geçmesini temenni ediyorum” dedi. detaylar haberimizde…

Aksoy: ‘emekçi kardeşlerimiz emeğin ve üretimin isimsiz kahramanlarıdır’

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü münasebetiyle yayınlamış olduğu anlam yüklü mesajı…

Aksoy, anlam yüklü mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Emeğiyle hayatını kazanan, alın teriyle geçimini temin eden ve ülkenin kalkınmasına büyük katkılar sağlayan emekçi kardeşlerimizin gururla idrak ettikleri bu anlamlı günün barış ve huzur içinde kutlanmasını temenni ediyorum.

Hayatımızın her anında ve adımında katkısı bulunan ve toplum hayatımızda önemli bir yere sahip olan, bedeni ve beyin gücünü kullanarak, özenli ve sorumluluk anlayışı içinde fedakarca çalışan emekçilerimiz, ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasının en büyük gücü olmuştur.

Büyük ve güçlü Türkiye idealimize alın teri ve emeğiyle katkı sağlayan, hayatımızı kolaylaştıran, her yapının inşasında imzası bulunan ve toplum hayatında çok önemli bir yere sahip olan emekçi kardeşlerimiz, emeğin ve üretimin isimsiz kahramanlarıdır.

Çalışmak, üretmek, ülke ekonomisine katkı sağlamak, alın teri dökmek kutsal bir faaliyettir. 1 Mayıs’ta emeğin, emektarın, alın terinin, dayanışma ve yardımlaşmanın günüdür.

Bu duygu ve düşüncelerle; en yüce değer olan emeğin, alın terinin, üreterek çalışma gücünün kutlandığı ve dayanışmanın sergilendiği bu günün dostluk, dayanışma ve bayram havası içinde geçmesini temenni ediyor, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu