Haber

İzmit Belediyesi Muhtar Hizmetleri mahalle sakinlerinin yanında

İzmit Belediyesi Muhtar Hizmetleri mahalle sakinlerinin yanında … İzmit Belediyesi Muhtar Hizmetleri Masası ekipleri, cadde ve sokaklarda dezenfektasyon işlemleri için vatandaşla belediye ekipleri arasında köprü oluyor. detaylar haberimizde…

İzmit Belediyesi Muhtar Hizmetleri mahalle sakinlerinin yanında

izmitbelediyesimuhtarmasasimahallesakinleriniyalnizbirakmiyor (1)
İzmit belediyesi muhtar masası mahalle sakinlerini yalnız bırakmıyor…

İzmit Belediyesi Muhtar Hizmetleri Masası, koronavirüsle mücadele kapsamında mahalle ve köylerden gelen talepleri sahada inceleyerek; vatandaşların isteklerini titizlikle bir bir yerine getiriyor.

Süleyman Şen koordinatörlüğündeki masa hizmet veriyor…

Koronavirüsle mücadele kapsamında bütün birimleriyle amansız bir çaba gösteren İzmit Belediyesi; salgının yayılmaması adına birçok projeye ve uygulamaya imza atmaya devam ediyor. İzmit Belediyesinin koronavirüsle mücadele kapsamında gerçekleştirdiği başarılı uygulamalarında en büyük pay sahiplerinden biri; mahalle ve köy sakinlerini hiç yalnız bırakmayan Süleyman Şen koordinatörlüğündeki Muhtar Hizmetleri Masası oldu.

izmitbelediyesimuhtarmasasimahallesakinleriniyalnizbirakmiyor (2)
izmit belediyesi muhtar masası mahalle sakinlerini yalnız bırakmıyor…

Gece gündüz sahadalar…

Muhtarların talep ve önerileriyle yakından ilgilenerek anında yerine getiren İzmit Belediyesi Muhtar Hizmetleri Masası ekipleri, cadde ve sokaklarda dezenfektasyon işlemleri için vatandaşla belediye ekipleri arasında köprü oluyor. Vatandaşlardan gelen her türlü talebi değerlendiren ekipler, gerek 65 yaş üstü vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması, gerekse de erzak ve sağlık ekipmanlarının ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması konusunda, gece gündüz demeden büyük mesai harcıyor. İzmit Belediyesi Muhtarlar Masası ekiplerinin sahadaki çalışmaları, İzmit halkının da takdirini kazandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu