Kültür Sanat Tarih

Hürriyet: ‘Kadir Gecesi gönül dünyamızın huzur bulmasına vesile olsun’

Hürriyet: ‘Kadir Gecesi gönül dünyamızın huzur bulmasına vesile olsun’Hürriyet; “Merhametin, iyiliğin, umut ve huzurun gecesi, bin aydan hayırlı olan Kadir Gecesi’ne ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. detaylar haberimizde…

Hürriyet: ‘Kadir Gecesi gönül dünyamızın huzur bulmasına vesile olsun’

Başkan Hürriyet’ten Kadir Gecesi mesajı…

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Kadir Gecesi sebebiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Hürriyet mesajında mübarek Kadir Gecesi’nin ülkemize ve tüm İslam Alemine sağlık, huzur, mutluluk ve barış getirmesini temenni etti.

Kadir Gecesi’nin İslam dini ve toplumumuzdaki önemine dikkat çeken Başkan Hürriyet, Merhametin, iyiliğin, umut ve huzurun gecesi, bin aydan hayırlı olan Kadir Gecesi’ne ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Mübarek Ramazan Bayramı’nın da habercisi olan Kadir Gecesi’nin hem içinde bulunduğumuz yaşamın hem de gönül dünyamızın daha da huzur bulmasına vesile olmasını, ülkemize, İslam dünyasına ve tüm insanlığa esenlikler, barış ve mutluluk getirmesini diliyorum. Dualar eşliğinde huzur dolu bir gecenin ardından, mübarek Ramazan Bayramı’na da sizlerle birlikte birlik ve beraberlikle ulaşmayı temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu