Yaşam

Demokrasi şölenimize tüm Kocaeli halkı davetlimizdir

Demokrasi şölenimize tüm Kocaeli halkı davetlimizdirYıldız; “2017 yılında kurulmuş yeni parti olmamıza rağmen ittifak adayımız Sn. Fatma Kaplan Hürriyet ile Kocaeli’nin kalbi İzmit Belediyesini kazandık” dedi. detaylar haberimizde…

Demokrasi şölenimize tüm Kocaeli halkı davetlimizdir

İyi Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, il kongresi öncesi bir basın açıklaması yaptı.

Şanbaz Yıldız, yapmış olduğu basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Göreve geldiğimiz 2018 yılından bugüne kadar gerek Kocaeli il ve ilçe teşkilatlanmalarımız gerekse üye ve saha çalışmalarımızla partimizi en üst seviyede temsil etme noktasında elimizden gelenin fazlasını yaptık ve yapmaya devam edeceğiz.

“Fatma Kaplan Hürriyet ile İzmit Belediye Başkanlığını kazandık”

İyi Parti Kocaeli olarak 31 Mart Yerel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi ile yaptığımız Millet İttifakı ile birlikte etkin bir seçim dönemi geçirmiş bulunmaktayız. 2017 yılında kurulmuş yeni parti olmamıza rağmen ittifak adayımız Sn. Fatma Kaplan Hürriyet ile Kocaeli’nin kalbi İzmit Belediyesi‘ni kazandık. Diğer ilçelerimizde ise iktidara alternatif tek parti olduğumuzu göstermiş ve 5’i büyükşehir olmak üzere toplamda 22 Meclis üyesiyle belediye kürsülerinde yerimizi almış bulunmaktayız.

Bugün Türkiye genelinde İyi Parti’nin iktidara tek alternatif parti olduğunu gerek anketlerde gerekse milletimizin teveccühünden anlıyoruz. Partimizle birlikte alternatifsizliğin bunalttığı Türkiye’nin nefes alması sağlanmıştır.

İyi Parti, hem ayrıştırılmaya çalışılan milletimizin birliğini, Milliyetçiliği Muhafazakârlığı ve Cumhuriyet değerlerini hem de demokrasi değerleriyle demokrat yaklaşımı birlikte temsille devlet-millet kaynaşmasının tek teminatıdır.

“21 Haziran pazar günü demokrasi şölenimize herkesi bekliyorum”

İyi Parti’yi güçlendirerek bayrağını yükseltmek, üye kaydını artırmak, yarın seçim varmış gibi şevkle ve heyecanla çalışmak, Kocaeli ilçe ve köylerinde teşkilatları tamamlamak, her ilçe ve beldede belediye seçimlerine etkili şekilde güçlü adaylarla katılmak, milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde en yüksek oy için gayret göstermek milli, vatani bir görevdir. Esasen siyasetin amacı şahsi çıkar değil, millete hizmet olmalıdır; Böyle bir Milli Siyaset için görev ve sorumluluğumuzun bilincinde hareket etmeye devam edeceğimiz ifade ediyor, 21 Haziran pazar günü gerçekleşecek olan demokrasi şölenimize herkesi bekliyorum. Selam, sevgi ve saygılarımla.”

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı