İGF

Denizli dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi, kent merkezinde tüm işyerleri ile COVID-19 vakası bulunan apartmanların ortak kullanım alanlarında dezenfeksiyon çalışmalarını sürdürüyor.

DENİZLİ (İGFA) – Koronavirüse karşı aldığı tedbirleri düzenli bir şekilde sürdüren Denizli Büyükşehir Belediyesi, kent merkezinde işyerlerine yönelik dezenfeksiyon çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Şehrin yoğun olarak kullanılan noktalarında dezenfekte çalışmaları yapan Denizli Büyükşehir Belediyesi, Demirciler Caddesi’nde hijyen çalışması gerçekleştirdi. İşyerleri ile birlikte cadde, bulvar ve meydanlarda bulunan ATM ve otobüs duraklarında da hijyen çalışması yapan Denizli Büyükşehir Belediyesi ekipleri talep gelmesi halinde COVID-19 vakası bulunan apartman ve binaların ortak kullanım alanlarında da dezenfeksiyon çalışmalarını gerçekleştiriyor. Ekipler, çalışmalarında sağlığa herhangi bir olumsuz etkisi bulunamayan Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü tarafından ruhsatlı virüsidal etkili biyosidal ürünlerle dezenfeksiyon çalışması da yapıyor. 

Ortak kullanım alanları dezenfekte ediliyor

COVID-19 vakası bulunan apartman ve binaların ortak kullanım alanlarında hijyen çalışması yapılması isteyen vatandaşların Denizli Büyükşehir Belediyesinin “ALO 153” çağrı merkezini arayabilecekleri bildirildi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu