İGF

LÖSEV’den tüm hastalarına Ramazan desteği

LÖSEV, Lösemili Çocuklar Vakfı yardımlaşma duygusunun en güzelinin yaşandığı Ramazan ayı boyunca gönüllü ve bağışçılarının destekleriyle hazırlanan ihtiyaç kolilerini, tüm Türkiye’deki lösemili çocuklar ve ailelerinin evlerine ulaştırıyor.

BURSA (İGFA)- ‘Ramazan ayında yoksul bir aileyi doyurmak, hasta bir çocuğu iyileştirmek, gözü yaşlı bir anneyi gülümsetebilmek ibadetlerin en güzelidir’ düşüncesiyle her yıl binlerce ailenin sofrasını bereketle donatan LÖSEV, bu yıl da ara vermeden desteklerine devam ediyor.
LÖSEV Genel Koordinatörü Hülya Ünver, Ramazanda bütün ailelerin sofralarını donatmak istediklerini söyledi. Hazırlanan koliler ile lösemi ve kanserle mücadele eden bir ailenin bir aylık gıda ihtiyacını karşıladıklarını ifade eden Ünver, “Salçadan kuru gıdaya, temizlik malzemelerinden giyime kadar bu dönemde ihtiyaçları olabilecek her yardımı iletiyoruz. Paylaşmanın, dayanışmanın arttığı Ramazan ayında da ailelerimizin yanındayız ve herkesi böylesine anlamlı bir zamanda ailelerimize destek olmaya, bir çocuğun elinden tutmaya davet ediyoruz” dedi.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu