İGF

Bursa’da İYİ Parti teşkilatları ‘tam’ kapandı!

İYİ Parti Bursa İl Başkanlığı, bir türlü cesaret edilemeyen ‘tam kapanma’ kararını Bursa teşkilatlarında başlatma kararı aldı.

BURSA (İGFA) – İYİ Parti Bursa İl Başkanı Selçuk Türkoğlu, “tam kapanma” kararının örnek olması açısından Bursa il merkezi ve ilçe teşkilatlarında bugün itibariyle başlattıklarını duyurdu. İlk aşamada Ramazan Bayramı sonrasına kadar il ve ilçe başkanlıklarında sadece nöbetçi yöneticilerin  ve kadrolu mesai arkadaşlarının bulunacağını belirten İl Başkanı Selçuk Türkoğlu, siyasi çalışmaların ve duyuruların sosyal medya üzerinden, toplantıların ise sanal ortamda yapılacağını açıkladı. 
“Sağlık çalışanların emeklerine en azından saygı göstermek gerektiğinin bilinci ile aldıkları kararın, sağlıkçıların yükünü bir nebze de olsa hafifletecektir” diyen Başkan Türkoğlu, “Sağlık çalışanlarını bugüne kadar verdikleri emekleri ve üstün çabaları için bir kez daha şükran ve minnetle teşekkür ederiz. En kısa sürede COVID-19 belasından arınmış, huzurlu, mutlu ve sağlık dolu günlerde bir araya gelmeyi Yüce Allah’tan niyaz ederiz” diye konuştu.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu