İGF

Kordsa’dan inşaat güçlendirme teknolojilerinde yeni ürün

Kordsa, 2014 yılından beri faaliyet gösterdiği inşaat güçlendirme teknolojileri iş kolunda sektörün öncü ve yenilikçi yerli ürünlerini sunduğu Kratos markası ürün gamını genişletmeye devam ediyor.

İSTANBUL (İGFA) – Kordsa’nın inşaat güçlendirme teknolojileri iş kolunda sunduğu Kratos Macro ve Micro sentetik fiber donatıları, 500 Milyon doların üstündeki uluslararası fiber donatı pazarında, ilk Türk ürünü olmasıyla dikkat çekiyor.

2020 yılında ürün gamına tünel açma ve madencilik uygulamalarında geri sekmeyi azaltan püskürtme beton katkısı Kratos Rebound Minimizer’ı ve havuz sıvası uygulamalarında kullanılan Kratos Pool Fiber ürünlerini de dahil eden şirket, maliyet avantajı, iş verimliliği ve yüksek dayanım sağlayan Kratos markası ile kısa sürede birçok prestijli projede tercih edilir hale geldi.

Kratos Yapısal Güçlendirme Dijital Lansmanı’nı yaptığı bir çevrimiçi toplantıda Kordsa CEO’su Ali Çalışkan’ın açılış konuşması ile başlayan toplantı, Strateji, İş Geliştirme Direktörü ve İnşaat İş Birimi Lideri Fezal Okur Eskil’in Kordsa ve İnşaat İş Birimi’ni tanıtan konuşması ile devam etti. Ardından İTÜ Yapı ve Deprem Mühendisliği bölümünden Prof. Dr. Alper İlki Türkiye’de ve Dünyada Yapısal Güçlendirme Teknolojileri ve neden önemli olduklarına ilişkin bilgi verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu