İGF

Kapalı gişe ‘Amadeus’ ayakta alkışlandı

İstanbul’da biletleri 3 günde tükenen ve kapalı gişe sahnelenmeye devam eden “Amadeus”, seyirci tarafından ayakta alkışlandı.

İSTANBUL (İGFA) – Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu ve Piu Entertainment iş birliği ile sahnelenen “Amadeus”, 8 ve 29 Temmuz ile 25 ve 26 Ağustos tarihlerinde, yine Zorlu PSM’de, saat 19.30’da perde açacak.

“Amadeus”un Salieri karakterini sahneye taşıyan Selçuk Yöntem, “Pandemi dolayısıyla uzun aralıklarla buluştuğumuz seyircimizin alkışını çok özlemiştik… Bizi yalnız bırakmadıkları için her birine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” dedi. Amadeus’a hayat veren Okan Bayülgen ise; “Seyircinin yoğun ilgisi, tiyatroya duydukları özlemin bu kadar güçlü olduğunu görmek bizi çok mutlu etti” dedi. Costanze karakteriyle dikkatleri üzerinde toplayan Özlem Öçalmaz, seyirci de tiyatroya gitmeyi çok özlediklerini belirterek, sahneyle yeniden buluşmanın inanılmaz heyecan verici olduğunu söyledi.

Başrollerini Selçuk Yöntem, Okan Bayülgen ve Özlem Öçalmaz’ın paylaştığı kapalı gişe sahnelenen “Amadeus”, Temmuz ve Ağustos aylarında perde açmaya devam edecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu