İGF

Malatya Kale’de asfalt incelemesi


Malatya Büyükşehir Belediyesi Yol ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı tarafından Kale ilçesi Karahüseyin ve Uzunhüseyin mahallelerinde yapılan 7 km’lik asfalt çalışması tamamlandı.

MALATYA (İGFA) – Malatya’nın 13 ilçesinde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Yol ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı ekipleri, Kale İlçesi Karahüseyin ve Uzunhüseyin mahallelerinde yapılan çalışmalarını tamamladı. 7 km’lik asfalt çalışmasının yapıldığı alanda incelemelerde bulunan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, vatandaşlar ve muhtarlarla bir araya geldi.

Uzunhüseyin ve Karahüseyin mahallelerine yapılan asfalt çalışmalarından dolayı memnun olduklarını dile getiren Uzunhüseyin Mahalle Muhtarı Vahap Kurtay ve Karahüseyin mahalle muhtarı Mustafa Yalçınkaya, Başkan Gürkan ve ekibine teşekkür etti.

Kale ilçe olduktan sonra ilk defa Aluçlu bölgesinde asfalt çalışması yapıldığını söyleyen Kale Belediye Başkanı Murat Koca, neredeyse tüm yolların yüzde 80-90’ının asfaltlandığını kaydederek, bundan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan’a ve ekibine teşekkür etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu