İGF

Manisa Soma’da Heciz’e hizmet ziyareti

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ yetkililerinden oluşan heyet, Soma ilçesine bağlı Heciz mahallesinde mahalle muhtarı ve mahallelilerle bir araya geldi.

MANİSA (İGFA) – Manisa’nın Soma ilçesine yapılan hizmet ziyaretinde Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ’nin yatırımlarıyla Heciz Mahallesi’nin çehresinin değiştiğini belirten mahalle sakinleri, yetkililere teşekkür etti.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, MASKİ İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Çakır ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı yetkililerinden oluşan heyet, Soma’nın Heciz Mahallesi’ne ziyarette bulundu. Muhtar Özan Kıran ve mahallelilerle buluşan Büyükşehir yetkilileri, mahallede yaşayan kadınlarla da sohbet etti.
Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ’nin yaptığı yatırımlarla, kırsal mahallelerin de şehir merkezlerinden bir farkının kalmadığını belirten Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, ihtiyaçlar doğrultusunda yatırımlara devam ettiklerini söyledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu