İGF

Sakarya’da AK Partili kadınlar 2023 için yol haritasını belirledi

Sakarya’da AK Parti Kadın Teşkilatı üyeleri 2023 seçimleriyle ilgili yol haritası için bir araya geldi. Toplantıya katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, kadın çalışmalarına hız vermek için destek vereceklerini söyledi.

SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce,  Adapazarı Aziz Duran Parkı’nda düzenlenen AK Parti Kadın Kolları Bölge Koordinasyon toplantısına katıldı. Toplantıda AK Parti MKYK Üyesi ve Marmara Bölge Koordinatörü Gerçek Tekin, AK Parti Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Mualla Varol,  AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, ilçe kadın kolları başkanları ile AK Parti Kadın Kolları Teşkilatı üyeleri yer aldı.

Başkan Yüce, kadın teşkilatı üyeleriyle 2023 seçimleriyle ilgili yol haritası çizilmesi ilgili temaslarda bulundu. 2023 vizyonu için kadınların rolünün büyük olduğunu vurgulayan Yüce, Sakarya’da tüm noktalara temas etmek için kadın teşkilatının çalışmalarına destek vereceklerini söyledi. Başkan Yüce, AK Parti olarak kadınların yerel yönetimlerde söz sahibi olması için önemli işler yaptıklarını ifade etti.

AK Parti Bölge Koordinatörü Gerçek Tekin ise, kadınlara verdiği değerden dolayı Başkan Yüce’ye teşekkür etti. AK Parti Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Mualla Varol ise, “Daha fazla ne yapabiliriz düşüncesiyle hareket ediyoruz. Kadınlarımız teşkilatın bel kemiğidir. Seçim döneminde sahada gecesini gündüzüne katan, tüm vaktini harcayan kadınlarımızla inşallah 2023’te hedefe ulaşacağız” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu