Haber

Bursa’da Mudanyalı esnaflar aşı olacağı günü kendisi belirliyor

Bursa’nın Mudanya ilçesinde esnaflar, İlçe Sağlık Müdürlüğü’nün işbirliği kapsamında COVID-19 aşısını kendi belirledikleri gün ve saatte zaman kaybetmeden olabilecekler.

BURSA (İGFA) – Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ertan Abdulazizoğlu, COVID-19 aşısı olmayan esnaflar ile 25 yaş üstü olan eşleri ve esnafların yanında sigortalı personeline aşı önceliği sağlandığını açıkladı. Esnaf Odası’nın 0224 544 11 95 numaralı telefonla yapılacak müracaatla esnafların kendi belirlediği gün ve saatte aşı olabilmelerine olanak sağlandığını kaydeden Başkan Abdulazizoğlu,  esnafların ayağına aşı hizmetini getirdiklerini söyledi.

Esnafların yoğunluğa takılmadan ilk doz veya ikinci doz aşılarını olmak için Esnaf Odası ile irtibata geçmelerini isteyen Başkan Abdulazizoğlu, esnaflara aşı önceliği sağlayan Mudanya Kaymakamı Faik Oktay Sözer ile İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne teşekkür etti. Aşılar, Esnaf Odası’na telefonla yapılacak  müracaat sonrasında ilçe merkezindeki Şaziye Rüştü Sağlıklı Yaşam Merkezi’ndeki aşı odalarında gerçekleşiyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu