İGF

Vatan Partisi, ‘iktidar yürüyüşü’nü başlattı

Vatan Partisi, iktidar hedefiyle başlattığı Örgütlenme ve Üye atılımı kapsamında Türkiye’yi il il 31 Temmuz’a kadar turlayacak.

ANKARA (İGFA) – Vatan Partisi yıl sonuna kadar 81 ilde örgütlü olma hedefiyle yola çıktı. Parti’nin genel merkez yöneticileri, kıdemli yöneticileri, kadın ve gençlik örgütlerinden oluşan 40 kadro il il dolaşarak Türkiye’de Vatan Partisi rüzgarı estirecek.

Vatan Partisi Genel Sekreteri Özgür Bursalı, örgütlenme ve üyeleme atılımı çalışmalarının güçlenerek devam ettiğini açıkladı. Bursalı, Türkiye’nin tüm kesimlerinden Vatan Partisi’ne yöneliş olduğunu vurguladı. Türkiye’yi zorluklardan çıkarmak, üreticilerin ve emekçilerin milli hükümetini kurarak Atatürk’ün rotasında ilerlemek için 7 bölgeye 81 ile yapacağımız ziyaretlerle, Türk milletini Vatan Partisi’nde örgütleyeceklerni kaydeden Bursalı, “40 gün içinde 81 ile çıkarma yapacağız. Bu bir iktidar yolculuğudur. Partimize toplumun tüm kesimlerinden ve bütün partilerinden seçmeninden olağanüstü bir yöneliş var. Yoğun taleplere yetişmek için özel tedbirler alıyoruz. Milletimizi Vatan Partisi’ne üye olmaya ve bu büyük müadele için seferber olmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu