Yaşam

Şeyma Subaşı’dan kötü haber! Bebeğini düşürdü

Şeyma Subaşı hamile olduğunu açıklamıştı. Subaşı dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bebeğini kaybettiğini söyledi. Üzücü haberi takipçileri ile paylaşan Subaşı, “Yas tutmam ve yaşadığım duygularla başa çıkabilmem için zamana ihtiyacım var” dedi.

Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile birliktelik yaşayan ve iki hafta önce evlilik teklifi alan Şeyma Subaşı, hamile olduğunu duyurmuştu.

Sosyal medyadan açıklama yapan Subaşı, “Arkadaşlarım ve ailem. Son zamanlarda hamile olduğuma dair çıkan söylentileri memnuniyetle doğrulamayı ve hamile olduğumu bilmenizi isterim” dedi.

“Dürüst olmak gerekirse evlenmek için acele etmemizin nedeni de buydu” diyen Subaşı, “Acele etmek için bir sebep olmadığına karar verdik. Birbirimize sevgi ve saygı duyuyoruz, şimdilik kutlamaları erteleyip hamileliğin keyfini çıkarmaya odaklanmaya karar verdik. Bütün iyi dilekleriniz ve desteğiniz için teşekkürler. Gelecek için heyecanlıyım” diye konuştu.

ÜZÜCÜ HABERİ BÖYLE DUYURDU

Dün gece yeni bir paylaşım yapan Subaşı, bebeğini kaybettiğini açıkladı.

Sosyal medyadan üzücü haberi veren Subaşı, “Yüksek stres sebebiyle düğünü ertelediğimizi söylemiştim. Maalesef bu stres bebeğimi kaybetmeme neden oldu. Yas tutmam ve yaşadığım duygularla başa çıkabilmem için zamana ihtiyacım var.” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu