İGF

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Malatya’ya davet etti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile bir görüşme gerçekleştirerek, kendisine Malatya’nın 13 ilçesinin temsil edildiği ağaç yapılardan yücelen kayısı hediyesini takdim etti.

MALATYA (İGFA) – Bir dizi toplantılara katılmak ve Malatya ile ilgili yatırımların son durumu hakkında bilgiler almak için Ankara’da bulunan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında gerçekleşen AK Parti Belediye Başkanları İstişare Toplantısı’na katılan Başkan Gürkan, bugün de Sayın Erdoğan ile bir araya gelerek, kendisine Malatya’nın 13 ilçesinin temsil edildiği, üzerinde “Kıymetli Cumhurbaşkanımız, Hemşehrimiz Sn. Recep Tayyip Erdoğan, insanlık medeniyetinin başladığı, Anadolu’yu Anayurt Yapan Destan Şehri Güneşin Altın Yumurtası, kayısı başkenti Malatya’dan; her sokağında huzur kokan coğrafyası ve vefalı insanları adına; kayısımıza, kayısının tanıtımına ve “Dar’ülRifat” diye anılan seçkin insanların şehri Malatya’ya geçmişten geleceğe tüm destekleriniz şükranlarımızı arz ederiz. Sağlığınız daim, makamınız ali, ikbaliniz efzun muhabbetiniz payidar olsun” yazılı altın kayısı hediyesini takdim etti.

Başkan Gürkan, Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan’a Malatya verdiği özel önem ve desteklerden dolayı teşekkür ederek, kendisini Malatya’ya davet etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise bu daveti kabul ettiğini beyanla programa alacaklarını ifade etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu