İGF

Gaziantep’te Başkan Şahin’e teveccüh

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, kısa süre öncesinde Almacı Pazarı, Bakırcılar Çarşısı, Hamdi Kutlar Caddesi’nde yürütülen bakım ve onarım çalışmalarını yerinde inceledi. İncelemeler sırasında vatandaşlar “Şampiyon Başkan” sloganlarıyla Başkan Fatma Şahin’in yanına gelerek büyük ilgi gösterdi.

GAZİANTEP (İGFA) – Kentin tarihi dokusunu korumak ve nesilden nesile devamlılığını sağlamak amacıyla tarihi Almacı Pazarı, Bakırcılar Çarşısı, Hamdi Kutlar Caddesi’nde bir dizi bakım ve onarım çalışması yürüten Gaziantep Büyükşehir Belediyesi faaliyetlerini sürdürüyor.

Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı KUDEP Şube Müdürlüğü ekiplerince yürütülen bakım ve onarımları yerinde incelemeye gelen Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i vatandaşlar bağrına bastı. Vatandaş ve esnafın “Şampiyon Başkan” sloganlarıyla karşılaşan Başkan Fatma Şahin, OECD Kapsayıcı Büyüme İçin Şampiyon Belediye Başkanları Koalisyonu’na Türkiye’den ilk davet edilen belediye başkanı olması dolayısıyla tebrikleri kabul etti. Vatandaşlarla bir süre sohbet eden Şahin, istekleri kırmayarak bol bol fotoğraf çektirdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu