İGF

Malatya’da Hatunsuyu Mahallesi’ne hizmet ziyareti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan beraberinde AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkçi ile birlikte Hatunsuyu Mahallesi’ni ziyaret ederek mahalle sakinleriyle bir araya geldiler.

MALATYA (İGFA) – AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkçi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Hatunsuyu Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahallelerini ziyaretinden dolayı mutlu olduklarını belirten sakinler, tarım bölgesi sulama suyu sıkıntıyla ilgili sorunlarını aktardı.

Malatya’nın her noktasında çalışmalarının sürdüğünü belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, alt ve üst yapı çalışmalarıyla Malatya’yı mazisine layık istikbale hazırladıklarını belirterek ,”13 ilçemizde başlatmış olduğumuz çalışmalarla Malatya bir şantiye halindedir. Kaynak sularına atık suların karışmaması için MASKİ Genel Müdürlüğümüz tarafından İlçelerimize hizmet verecek 12 arıtma tesisi inşa ediyoruz. Asfaltsız hiçbir yolumuzun kalmaması için geçen yıl yetiştiremediğimiz bozuk ve yıpranmış olan yollarımızın asfaltını bu yıl içerisinde tamamlayarak vatandaşlarımızın güven ve konforlu bir şekilde seyahat etmelerini sağlamış olacağız” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu