İGF

YKS adaylarına ‘Yıldırım’ hizmet

Bursa’nın Yıldırım Belediyesi; Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) kapsamında düzenlenen Temel Yeterlilik Testi’nde de (TYT) öğrencileri yalnız bırakmadı. 

BURSA (İGFA) – Bursa’nın Yıldırım ilçesinde sınav merkezi olarak belirlenen 70 okulun önünde stant kuran ekipler; öğrencilere su, şeker ve kolonya ikram edip, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz’ın başarı dileklerini iletti. Eğitim yaşamları için büyük öneme sahip sınav öncesi, okullarda Yıldırım Belediyesi’nin ikramlarıyla karşılanan öğrenciler belediye personeline ve Başkan Oktay Yılmaz’a teşekkür etti.

SINAVDAN SONRA DA DESTEĞE DEVAM

Yıldırım Belediyesi olarak, gençlere daima destek verdiklerini vurgulayan Başkan Oktay Yılmaz; “Yıldırım’da sınav merkezi olarak belirlenen okulların önünde gençlerimize şeker, su ve kolonya ikramında bulunarak onları sınava uğurladık. Her birinin başarılı sonuçlar elde edip hayalini kurdukları okullara yerleşmelerini diliyorum. Bundan sonraki süreçte ‘Kariyer Planlama ve Meslek Sohbetleri’ ve sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından ise ‘Üniversite Tercihi Danışmanlık Desteği’ vererek gençlerimizin yanında olacağız” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu