Haber

Panasonic ‘İyi Tasarım’ ödülünü aldı

Panasonic Life Solutions Türkiye Ar-Ge Merkezi tarafından geliştirilen Panasonic Thea IQ Multis, Design Turkey ‘İyi Tasarım’ ödülüne layık görüldü. Panasonic Life Solutions Türkiye Enerji Sistemleri İş Bölümü Başkan Yardımcısı Orhan Ünal, hayata değer katan ürün ve çözümler geliştirmek adına Ar-Ge çalışmalarımızı sürdürdüklerini ve Design Turkey İyi Tasarım ödülünü almaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

Yeni nesil teknolojiler ve ürünler geliştiren Panasonic Life Solutions Türkiye, konfor, güvenlik ve enerji verimliliği sağlayan ürünleri ile yaşama değer katmaya devam ediyor. Panasonic Life Solutions Türkiye Ar-Ge Merkezi tarafından geliştirilen, Thea IQ KNX Multi Fonksiyonel Anahtar MultiS, Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödül Töreninde ‘İyi Tasarım’ ödülüne layık görüldü.

T.C. Ticaret Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu iş birliğiyle Haliç Kongre Merkezi’nde yapılan Design Turkey ödül programı T.C. Ticaret Bakanı Dr. Mehmet Muş, TİM Başkanı İsmail Gülle ve Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay’ın da katılımıyla gerçekleşti.  

Panasonic Life Solutions Türkiye’yi temsilen törene; Enerji Sistemleri İş Bölümü Başkan Yardımcısı Orhan Ünal, Endüstriyel Tasarımcı Mirzat Koç, Ar-Ge Genel Müdürü Oktay Nak, Kurumsal Ar-Ge Müdürü Çiğdem Yürür ve Endüstriyel Tasarımcı Sevde Uçmak katıldı. 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu