Yaşam

AK Parti Bursa’dan Mudanya’ya teşkilat ziyareti

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, geçtiğimiz hafta içerisinde Mudanya’da İlçe Başkanlığı’na atanan Orhan Samast ve yönetiminin ilk yönetim kurulu toplantısına katıldı.

BURSA (İGFA) – AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, teşkilat ziyaretleri kapsamında Mudanya’yı ziyaret etti. İl Başkan Yardımcıları Mustafa Yavuz, Kamil Bayramiç, ilçe koordinatörleri İzzet Şenocak, Mehmet Emin Kasapoğlu ve Volkan Alperen Menteşe ile birlikte Mudanya ilçe yönetim kurulu toplantısına katılan Başkan Gürkan, Orhan Samast başkanlığında ataması yapılan yeni ilçe yönetimiyle tanıştı.

Mudanya’da kurulan yeni yönetimin devraldığı hizmet bayrağını layıkıyla taşıyacağına olan inancını dile getiren İl Başkanı Davut Gürkan, Mudanya’nın partileri ve Bursa için önemine vurgu yaptı. Mudanya’nın, Bursa’nın en önemli giriş kapılarından biri olduğuna işaret eden Başkan Gürkan, Büyükşehir Belediyesi tarafından Mudanya’ya verilen hizmetleri ilçeyi tekrar AK Parti Belediyeciliğine kavuşturarak taçlandırmak istediklerini söyledi.

Mudanya ilçe teşkilatının, her zaman olduğu gibi halkla iç içe ve çözüm odaklı bir yönetim anlayışı sergileyerek tüm ilçenin istek, talep ve sorunlarının çözümü noktasında en doğru köprüleri kuracağına olan inancını dile getiren Başkan Gürkan, “Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları ile Mudanyamıza yakışır hizmetler veriliyor. Ancak ilçe belediyesinin büyükşehir belediyemizle koordinasyonu çok önemli. İlçemize yakışır hizmetlerin ancak AK kadrolarca verilebileceğini Mudanya halkı biliyor ve bizlere güveniyor. Her zaman olduğu gibi bu güveni arkamıza alarak Mudanya için çalışacağız ve Mudanya’yı Büyükşehir ile koordineli AK Parti belediyeciliğinin yerinde ve zamanında hizmet anlayışına kavuşturarak hak ettiği geleceğine taşıyacağız” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu