Yaşam

İstanbul Kadıköy’ün 7 ayrı noktasında bayram sevinci

İstanbul’da Kadıköy Belediyesi’nin üç gün boyunca devam eden 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri belediye bahçesinde sona erdi.

İSTANBUL (İGFA) – 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en güzel şekilde yaşatmak isteyen Kadıköy Belediyesi, çocukların bayramı gönüllerince eğlenmesi için Kadıköy’ün yedi ayrı noktasında üç gün süren etkinlikler düzenlendi.

Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı’nın da katıldığı kutlama etkinliklerinin son gününde çocuklar doyasıya eğlenirken aileleri de bayram sevinçlerine ortak oldu. Kadıköylü çocuklar, bayram dolayısıyla hazırlanan birbirinden farklı etkinliklerde bayramı doyasıya yaşadı. 

Jonglör gösterisinden  canlı  heykellere,   müzikli masal saatinden ip atlamaya,  bilim atölyesinden yüz boyama etkinliğine kadar birbirinden renkli anların yaşandığı bayram şenliğinde, çocuklar renkli ve keyifli saatler geçirdi. Belediye bahçesine kurulan trambolinde zıplayan çocuklar survivor parkurunda hem yarıştı hem de doyasıya eğlendi. Kutlamalarda geleneksel spor oyunları halat çekme, çuval yarışı ve ip atlama etkinlikleri de renkli görüntülere sahne oldu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu