Kültür Sanat Tarih

41 burda AVM Ceza konseri ile 4’üncü yılını kutlamaya hazırlanıyor

41 burda AVM Ceza konseri ile 4’üncü yılını kutlamaya hazırlanıyor41 burda AVM, rap müziğin sevilen ismi Ceza ile müzik dolu anlar yaşatırken; 4’üncü yıla özel hazırladığı birbirinden keyifli etkinliklerle ziyaretçilerine sürprizlerle dolu bir gün sunacak… detaylar haberimizde…

41 burda AVM Ceza konseri ile 4’üncü yılını kutlamaya hazırlanıyor

41 burda AVM 4’üncü yaşını birbirinden özel etkinliklerle kutluyor…

Kocaelilileri ilklerle buluşturarak, özel deneyimler yaşatan 41 burda AVM, 4’üncü yaşını Ceza konseri ile kutluyor. 41 burda AVM, rap müziğin sevilen ismi Ceza ile müzik dolu anlar yaşatırken; 4’üncü yıla özel hazırladığı birbirinden keyifli etkinliklerle ziyaretçilerine sürprizlerle dolu bir gün sunacak…

41 burda AVM 4 yaşında…

Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilerek Kocaelililere özel deneyimler yaşatan; cazibe merkezi 41 burda AVM, 4’üncü yıl coşkusunu ziyaretçileri ile yaşıyor. Ceza konseri ve birbirinden keyifli etkinliklerle 4’üncü yılını kutlayacak olan 41 burda AVM, ziyaretçilerine unutulmaz bir yıldönümü yaşatacak.

31 Ocak Cuma saat 19.00’da ziyaretçilerini ünlü sanatçı Ceza konseri ile buluşturacak olan 41 burda AVM, birbirinden eğlenceli ve sürpriz dolu etkinliklerle 4’üncü yaşını coşkuyla kutlayacak.

Rap müziğin sevilen ismi Ceza, birbirinden keyifli şarkılarını 41 burda AVM’nin 4’üncü yılına özel olarak Kocaelililer için söyleyecek.

41 burda AVM, müzik ve keyif dolu programının yanı sıra sadece 31 Ocak’a özel pek çok eğlenceli sürprize ortak olmak isteyen tüm Kocaelilileri 4. yıl kutlamalarına davet ediyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu