Haber

İzmit Belediyesi Kuruçeşme Pazarı’nda maske ve dezenfektan dağıttı

İzmit Belediyesi Kuruçeşme Pazarı’nda maske ve dezenfektan dağıttı … İzmit Zabıtası, vatandaşları kontrollü şekilde pazara aldı. Pazar yerine maskesiz ve eldivensiz girişleri de engelleyen zabıta ekipleri, vatandaşları Coronavirüsten korunma yolları hakkında da bilgilendirdi. detaylar haberimizde…

İzmit Belediyesi Kuruçeşme Pazarı’nda maske ve dezenfektan dağıttı

İzmit’teki pazar yerlerinin giriş ve çıkışını Coronavirüsle mücadele kapsamında kontrol altına alan İzmit Belediyesi Zabıta ekipleri, Kuruçeşme Pazar Alanı girişinde vatandaşlara maske ve el hijyen sıvısı dağıttı.

Kurulmaya devam eden Pazar yerlerine…

Coronavirüse karşı ilk günden bu yana özveriyle mücadele eden İzmit Belediyesi, Covid-19’la mücadelede kamuya açık alanlardaki denetimlerini sıkı bir şekilde sürdürüyor. Vatandaşların zorunlu ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için kurulmaya devam eden pazar alanlarının girişinde İzmit Belediyesi vatandaşlara maske ve dezenfektan dağıtımını sürdürüyor. Bu kapsamda pazartesi günleri Kuruçeşme Mahallesi’nde kurulan pazar yerinde İzmit Belediyesi Zabıta ekipleri vatandaşlara ve esnafa maske ile el hijyen sıvısı dağıttı.

Vatandaşlardan teşekkür geldi…

Pazar alanı girişine kurulan stantlarda alışveriş için gelen tüm vatandaşlara maske ve el hijyen sıvısı veren İzmit Zabıtası, vatandaşları kontrollü şekilde pazara aldı. Pazar yerine maskesiz ve eldivensiz girişleri de engelleyen zabıta ekipleri, vatandaşları Coronavirüsten korunma yolları hakkında da bilgilendirdi. Alışveriş esnasında sosyal mesafenin korunmasına da dikkat eden zabıta ekipleri, esnaflara da pazar düzenini sağlayabilmeleri için yardımcı oldu. Vatandaşlar da yapılan bilgilendirme ve denetimler için İzmit Belediyesi Zabıta ekiplerine teşekkür ederek, kolaylıklar diledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu