Çalışma Hayatı

İzmit’in köylerinde dezenfekte işlemleri aralıksız sürüyor

İzmit’in köylerinde dezenfekte işlemleri aralıksız sürüyor … Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri cadde ve sokakları temizlerken; bir yandan da bölgelerde bulunan çöp konteynerlarını da ilaçlayarak dezenfekte etmeyi ihmal etmedi. detaylar haberimizde…

İzmit’in köylerinde dezenfekte işlemleri aralıksız sürüyor

İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri İzmit şehir merkezi ve çevre mahallelerde olduğu gibi köylerde de dezenfekte çalışmalarına son sürat devam ediyor.

İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri normalleşme süreci günlerinde de koronavirüse karşı tedbiri elden bırakmıyor. İzmit şehir merkezi ve çevre mahallelerde olduğu gibi kırsal bölgeler ile köylerde de dezenfekte çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor. Ekipler tayzikli su, köpüklü su ve arazöz ile birlikte cadde ve sokaklardaki temizlik çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor.

ÇÖP KONTEYNIRLARI DA DÜZENLİ OLARAK DEZENFEKTE EDİLİYOR

Bu kapsamda son olarak Eseler, Gedikli, Mancarcı, İslamköy, Tevfikiye, Ayvalı, Ortaburun, Hakkaniye, Şentepe, Süverler, Kuyul, Fethiye Hasancık köyleri olmak üzere birçok köy ve kırsal yerleşim bölgesinde dezenfekte çalışmaları gerçekleştirildi. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri cadde ve sokakları temizlerken bir yandan da bölgelerde bulunan çöp konteynerlarını da ilaçlayarak dezenfekte etmeyi ihmal etmedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu