Haber

30 Ağustos zafer ruhu İzmit’te dolu dolu yaşanacak

30 Ağustos zafer ruhu İzmit’te dolu dolu yaşanacak … Etkinlikler kapsamında sergiler, gösteriler, film gösterimleri, tiyatro oyunları ve birbirinden renkli stantlar vatandaşları bekliyor olacak. detaylar haberimizde…

30 Ağustos zafer ruhu İzmit’te dolu dolu yaşanacak

30 Ağustos Zaferi’nin 98. yılında, zafer ruhunu İzmit’te 5 gün boyunca yaşatacak olan İzmit Belediyesi, finalde gerçekleştireceği arabalı konserle kutlamaları taçlandıracak.

İzmit Belediyesi, 26 Ağustos’ta başlayıp 30 Ağustos günü zaferle sonuçlanan Büyük Taarruzun 98’inci yıl dönümünde zafer ruhunu tüm kente dolu dolu yaşatmaya hazırlanıyor. İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in öncülüğü ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün organizasyonu ile İzmitliler 26 Ağustos Çarşamba günü başlayıp 30 Ağustos Pazar gününe kadar sürecek olan etkinliklerle Zafer Bayramını doyasıya kutlayacak.

BİRBİRİNDEN RENKLİ ETKİNLİKLER

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98’inci yıldönümünde zafer ruhunu İzmit’in birçok noktasında hissettirmeye hazırlanan İzmit Belediyesi, büyük zaferin büyük coşkusunu vatandaşlarla birlikte yaşayacak. Etkinlikler kapsamında sergiler, gösteriler, film gösterimleri, tiyatro oyunları ve birbirinden renkli stantlar vatandaşları bekliyor olacak.

İNTERTEKS’TE ARABALI KONSER SÜRPRİZİ

İzmit Belediyesi 30 Ağustos Pazar günü ise Kocaeli’de daha önce yapılmamış bir etkinlikle 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarını taçlandıracak. Covid19 nedeniyle sosyal mesafeye uygun bir şekilde İnterteks Fuar Alanı’nda düzenlenmesi planlanan konserde sürpriz bir müzik gurubu sahne alacak. Konsere gelecek olan vatandaşlar pandemi nedeniyle herhangi bir kaygı duymadan, arabalarından inmeden konseri takip edebilecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu