Bilim Teknoloji

Doğa Ergün KOÜ İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyacak

Doğa Ergün 2005-2014 yıllarında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Kulübünde Kulüp Müdürü olarak görev yaptı

Doğa Ergün KOÜ İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyacak … Doğa Ergün 2005-2014 yıllarında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Kulübünde Kulüp Müdürü olarak görev yapmıştı. detaylar haberimizde…

Doğa Ergün KOÜ İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyacak

YKS ile İletişim Fakültesine kayıt hakkı kazandı

İlimizde Spor, Siyaset camiasında tanınan dürüstlüğü ve çalışkanlığıyla sevilen Doğa Ergün; bu yıl yapılan YKS sınavları neticesinde Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümüne kayıt yaptırmaya hak kazandı.

Kocaeli Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliğini bitirdi

Daha önce 2003-2007 yıllarında Kocaeli Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği bölümünü bitiren Doğa Ergün 2005-2014 yıllarında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Kulübünde Kulüp Müdürü olarak görev yaptı.

Spor Federasyonlarında, ulusal ve uluslararası müsabakalarda, arama konferanslarında, 2005 Unıversiade İzmir Oyunlarında görev aldı.

2014-2016 yıllarında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü görevi sırasında Sporcu Sağlığı Test Analiz Merkezi, Spor Okulları, Gençlik Eğitim Kampları, Askeri Okullar – Polis Okulları Hazırlık Kursları gibi bir çok başarılı organizasyon gerçekleştirdi.

AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı olmuştu

2016-2019 yıllarında Derince Belediyesi Gençlik Spor Müdürlüğü ve Belediye Derince Spor Kulübü Genel Sekreterliği yapan Doğa Ergün 2019 Yerel Seçimlerinde Sinop’un Gerze İlçesinden AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı olmuştu. Halen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığında görevine devam edip Anadolu Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetiminde Eğitimini de sürdürmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu