Kadın-Çocuk

MHP’li Selami Şişman Şirin Payzın’ı ölüm ilanıyla tehdit etti

MHP’li Selami Şişman Şirin Payzın’ı ölüm ilanıyla tehdit etti … MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Selami Şişman, MHP lideri Bahçeli’yi eleştiren gazeteci Şirin Payzın’ı babası Nizam Payzın’ın ölüm ilanını paylaşarak tehdit etti. detaylar haberimizde…

MHP’li Selami Şişman Şirin Payzın’ı ölüm ilanıyla tehdit etti

Selami Şişman: “Türk’ün kökleri size sardıkça nefes alamayacaksınız”

Bahçeli’ye göre, sanki 30 Ağustos yasaklanmamış gibi!..

Gazeteci Şirin Payzın, MHP lideri Bahçeli’nin “Boyalı medyanın, köksüz bazı siyasetçilerin ‘Malazgirt’i kutladılar, 30 Ağustos’u yasakladılar’ iftiraları yalnızca ecdada hakaret değil vatana ve millete ihanettir” sözlerini “Köksüz siyasetçi? Üslup gerçekten inanılmaz” diyerek Twitter’da eleştirdi. MHP Merkez Yönetim Kurulu üyesi Selami Şişman Şirin Payzın’a ölen babası gazeteci Nizam Payzın’ın vefat ilanının fotoğrafını kullanarak tehdit etti ve şu mesajı attı: “Bülbül yuvasının, kapana kısılmış, suyun öbür yakasının köksüz, lağımcıları, Türk vatanında yaptıklarınız, yapacaklarınız için anlayacağınız dilden the end, Türk’ün kökleri sizleri sardıkça kuduracaksınız, nefes alamayacaksınız.”

“Korkmuyorum! İstediğin kadar tehdit et!”

Şirin Payzın da Selami Şişman’ın tehdit mesajına yanıt verdi: “MHP MYK üyesiymiş öyle yazıyor profilinde. Bana attığı mesaj, babamın vefat ilanını kullanmış… Bir de beni tehdit ediyor… Şimdi bunu dava etsem bu ahlaksıza prim vermiş olacağım… Bu arada not: Korkmuyorum! İstediğin kadar tehdit et! Vefat etmiş babamın ölüm ilanını kullanarak beni tehdit eden, etmeye cesaret eden bu adam siyasi parti yönetiminde. Cesaret ediyor çünkü etmemesi için neden yok… Hukuk yok, ahlak kalmadı. Rakip siyasetçilere ‘Soysuz’ de, milletvekili, gazetecileri tehdit et…”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu