Haber

Siyasi Partilerin Sakarya İl Başkanları biraraya geldi

Katılımlarından dolayı Selçuk Kılıçaslan, Ender Serbes ve Nalan Yedekçi'ye teşekkür eden Nilgün Boğaz; "Bizim bu Türkiye'de ilk olan organizasyonunu düzenlediğimiz program siyasi değil, sadece yaşadığımız Sakarya'nın geleceğini görüşmek idi.

Siyasi Partilerin Sakarya İl Başkanları biraraya geldi … “Sakarya için neler yapılabileceğini görüşmek için Sakarya’daki siyasi partilerin il başkanlarını davet eden Genç Parti Sakarya İl Başkanı Nilgün Boğaz; Rastaban Kafe’de bir kahvaltı programı gerçekleştirdi…” detaylar haberimizde…

Siyasi Partilerin Sakarya İl Başkanları biraraya geldi

Genç Parti Sakarya İl Başkanı Nilgün Boğaz’ın düzenlediği kahvaltı organizasyonuyla siyasi partilerin il başkanları ile biraya geldi. Programa; İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Gelecek Partisi İl Başkanı Ender Serbes ile CHP İl Saymanı Nalan Yedekçi katıldı.

ANLAMLI ORGANİZASYON

Sakarya’nın sorunlarını görüşmek, sıkıntılarını dile getirmek, daha yaşanılabilir bir Sakarya için neler yapılabileceğini görüşmek için Sakarya’daki siyasi partilerin il başkanlarını davet eden Genç Parti Sakarya İl Başkanı Nilgün Boğaz; Rastaban Kafe’de bir kahvaltı programı gerçekleştirdi. İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Ender Serbes ile CHP Sakarya İl Saymanı Nalan Yedekçi katıldı.

MAZERETLER DIŞINDA SİYASİLER BİRARAYA GELDİ

Katılımlarından dolayı Selçuk Kılıçaslan, Ender Serbes ve Nalan Yedekçi’ye teşekkür eden Nilgün Boğaz; “Bizim bu Türkiye’de ilk olan organizasyonunu düzenlediğimiz program siyasi değil, sadece yaşadığımız Sakarya’nın geleceğini görüşmek idi. CHP İl Başkanımız Ecevit Keleş bey Ankara’da cenaze olduğu için İl Saymanı Nalan hanımefendiyi gönderdi. Saadet Partisi İl Başkanımız Fahrettin Abay bey, Deva Partisi Sakarya İl Başkanımız Mehmet Erdoğan bey Ankara’da olduğu, DP İl Başkanımız İsmail Ergül beyin de parti eşinin ablasının vefatı dolayısıyla mazeretlerini bildirip katılamamıştır. Yine MHP Sakarya İl Başkanımız Ahmet Ziya Akar bey yoğun programından dolayı katılamadığını bildirirken, AKP Sakarya İl Başkanımız Yunus Tever bey ise davetimize cevap bile vermedi maalesef” diye açıklamalarda bulundu.

“İLKİ GERÇEKLEŞTİ, HER AY DEVAM EDECEK”

Sakarya’mızdaki siyasi parti il başkanları ile daha önce programladıkları siyasi gün programlarının ilkini başlattıklarını dile getiren Genç Parti Sakarya İl Başkanı Nilgün Boğaz; “Bugün burada bir arada olmanın güzelliği ve birlik olmanın verdiği güçle keyifli bir gün geçirmiş bulunmaktayız. Değerli MYK Üyem Sayın Oğuz Maraşoğlu bey ile birlikte siz değerli il başkanlarını ağırlamaktan onur duyduk. Davetime katılan ve elde olmayan sebeplerden dolayı katılamayan bütün il başkanlarıma teşekkür ediyorum” dedi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu