Haber

Yıldızlı: “Kirli işlerini kapatmak adına Mafya Düzeni kuranlar…”

Yıldızlı: “Kirli işlerini kapatmak adına Mafya Düzeni kuranlar…” … Yıldızlı; “Yoksullaştırdıkları halka utanmadan hala kemerlerinizi sıkın derken koca koca holdinglerin vergi borçlarını silenler…” detaylar haberimizde…

Yıldızlı: “Kirli işlerini kapatmak adına Mafya Düzeni kuranlar…”

Başkan Yıldızlı ateş püskürdü

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik tehdit söylemlerine CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı adeta ateş püskürdü. Başkan Yıldızlı yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“KARA PARA AKLAMAK İÇİN TEFECİLERLE ANLAŞANLAR…”

“Bu ülkenin kurucu partisi, ana muhalefet partisinin genel başkanına yönelik yapılan tehdit söylemleri milyonlarca vatandaşımıza yapılmıştır, Cumhuriyetimize yapılmıştır. Bu hadsizliği yaparken kime yaslandıklarını da çok iyi biliyoruz. Bu mektubun gerçek alıcıları ve yazdıranları ülkeyi sürekli olarak ayrıştırıcı söylemlerle germeye çalışanlar, tehdit ve şantajla kendi kirli işlerini kapatmak adına mafya düzeni kuranlar, kara para aklamak için tefecilerle anlaşanlar, yoksullaştırdıkları halka utanmadan hala kemerlerinizi sıkın derken koca koca holdinglerin vergi borçlarını silenler, hiçbir koşulda lükslerinden ödün vermeyip jetlerle uçaklarla gezenler, hukuk sistemini çökertenler, nerede bir suçlu, terör örgütü varsa el ele kola kola yürümüşlüğü olanlardır. Bu mektubun asıl sahipleri ülkemizi sürekli olarak bölmeye, ayrıştırmaya uğraşan Cumhur ittifakı liderleridir, İçişleri Bakanı’dır, iktidardır.

“YER ALTI SUÇ ÖRGÜTLERİ İLE MÜCADELE EDECEĞİZ”

Genel Başkanımızın 37. Olağan Genel Kurultayımızda açıkladığı İkinci Yüzyıla Çağrı Beyannamesi’nin 2. Maddesi 3. Fıkrası’nda yer verdiğimiz gibi; toplumsal barışın kalıcı hale getirilmesi için tüm terör örgütleri ve yer altı suç örgütleri ile mücadelemizi ödün vermeksizin sürdüreceğiz.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu