Haber

Gelecek Partisi Kocaeli’den Gölcük çıkarması

Gelecek Partisi Kocaeli’den Gölcük çıkarması … Esnaflar; “Ne kiramızı ne çalışanımızın maaşını ödeyebiliyoruz. Zaten durum kötüydü birde korona vurdu. Konuşulanların aksine esnafa destek verildiği falan yok” dediler. detaylar haberimizde…

Ömer Faruk Başaran esnaf gezisinde

Gelecek Partisi Kocaeli’den Gölcük çıkarması

Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Faruk Başaran yöneticileriyle birlikte Gölcük’te esnaf gezisi yaptı. Başaran ile beraberindekiler akşam yapılan Gölcük İlçe Teşkilatının haftalık olağan toplantısına da katıldı.

Ömer Faruk Başaran esnaf gezisindeBAŞARAN, GÖLCÜK YÖNETİMİNİN ORGANİZE ETTİĞİ ESNAF GEZİSİNE KATILDI

İl başkan yardımcıları; Süleyman Aydınlık, Abdulkadir Şeker, Mehmet Tahsin Erten, Fatih Büyükavcı, il kadın kolları başkanı Yeşim Yener Akdeniz, il başkan danışmanı Şeref Meydan ile gittiği Gölcük’te ilçe başkanı Kadriye Güner ve yönetiminin organize ettiği esnaf gezisine katıldı.

“KONUŞULANLARIN AKSİNE HÜKÜMET TARAFINDAN ESNAFA DESTEK VERİLDİĞİ FALAN YOK”Ömer Faruk Başaran esnaf gezisinde

İlçe merkezindeki esnafları ziyaret eden Başaran ile beraberindekiler, adeta dert küpüne dönen esnafı dinlediler. İşyerlerini kapatma noktasına geldiklerini belirten esnaf, birçok arkadaşının iflas ettiğini, aldıkları kredilerin geri ödemelerinin geldiğini vurgulayarak “Ne kiramızı ne çalışanımızın maaşını ödeyebiliyoruz. Zaten durum kötüydü birde korona vurdu. Konuşulanların aksine hükümet tarafından esnafa destek verildiği falan yok” dediler.

BAŞARAN, BAŞKAN GÜNER VE GÖLCÜK YÖNETİMİNİ TEBRİK ETTİ

Esnaf ziyaretlerinden sonra haftalık yönetim kurulu toplantısına katılan başkan Başaran, ilçe başkanı Kadriye Güner ve yönetimini tebrik etti. Başkan Güner’in ilk üyelik standı kuran ilçe başkanı olduğunu belirten Başaran, kendisinden beklentilerinin yüksek olduğunu ifade etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu