Haber

Çakıcı: “Sende beni öldürtecek yürek var mı bay Kemal”

Çakıcı: “Sende beni öldürtecek yürek var mı bay Kemal” … Organize suç örgütü lideri Çakıcı mektupta, Kılıçdaroğlu’na hitaben, ‘Sende akıl olsa kendini bu kadar küçültmezsin, ama devlet düşmanlarıyla iş birliği yapan kişide akıl ne gezer’ dedi. detaylar haberimizde…

Çakıcı: “Sende beni öldürtecek yürek var mı bay Kemal”

Daha önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na iki kez hakaret ve tehditte bulunan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin sahip çıktığı organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı bir kez daha hakaret dolu bir mektup yazdı.

Çakıcı’nın, Kılıçdaroğlu’na yazdığı üçüncü mektup aynen şöyle: “FOX TV’de Sayın Kılıçdaroğlu Şahsım ile ilgili yine birşeyler zırvalamış. Bu Ülkede doğrudan konuşanın kendisi olduğunu bu sebeple hedef alındığını söylüyor, Evet Konuşuyor ama Bölücülerin ağzıyla konuşuyor. Mafya bozuntusu 5 Paralık adam.

Pkk ya, silahlı terör örgütlerine, Batıya ve üst akıla hizmet eden Kemal Kılıçdaroğlu, Bu Millet Senin Kaç Paralık adam olduğunu zaten biliyor. Sen bunu biliyor musun? Devleti ağzına alıyorsun, iktidar olmaya talipsin. Neden sürekli olarak pkk, silahlı terör örgütlerini ve fetöcüleri savunuyorsun?

Ülkeni niye Batılı ülkelere ve ABD’ ne şikayet ediyorsun. Adamlık parayla ölçülmez. Bu millet herşeyi biliyor. Sana daha evvel söyleyeceğimi söyledim. İnsanlara hakaret etme ve küçük görme hakkını kendinde görüyorsun. Birisi sana konuştuğu zaman ona buna neden pislik atıyorsun. Bir sürü işbirliği yaptığın terör örgütleri var, Boş konuşacağına sende beni öldürtecek yürek var mı bay Kemal. Bu zorlu süreçte provakatörlük yapacağına Devleti yönetenleri rahat bırak. Sende akıl olsa kendini bu kadar küçültmezsin, ama devlet düşmanlarıyla iş birliği yapan kişide akıl ne gezer. Zaten kardeşin bile söylüyor “AKLİ SAĞLIK SORUNLARI VAR” diye. Dengesiz konuşmalarınla sürekli Devlete zarar vermektesin. Git kendini tedavi ettir. Allah’a iman etmişsen Allah seni ıslah etsin.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu