Haber

Gelecek Partisi Derince teşkilatı CHP Derince’yi ağırladı

Gelecek Partisi Derince teşkilatı CHP Derince’yi ağırladı … Yıldız; “Her bakımdan kötü bir yıl yaşıyoruz. Kötü yönetilen bir ülke ve peş peşe yaşanan felaketlerle dolu bir yıl. Ama hayat devam ediyor. Ortak paydamız Derince” dedi. detaylar haberimizde…

Gelecek Partisi Derince teşkilatı CHP Derince’yi ağırladı

Cumhuriyet Halk Partisi Derince İlçe Başkanı Birkan Koçak, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Gelecek Partisi Derince İlçe Başkanı Ümit Yıldız’ı ziyaret etti.

CHP Derince İlçe Başkanı Birkan Koçak, Gelecek Partisi Derince İlçe Başkanı Ümit Yıldız ve yönetimini ziyaret etti. Öncelikle geçtiğimiz günlerde ablasını kaybeden başkan Yıldız’a başsağlığı dileyen Koçak, teşkilatlanma ve kongre süreçlerini tamamlamalarından dolayı da tebrik etti, Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren başkan Ümit Yıldız da “Her bakımdan kötü bir yıl yaşıyoruz. Kötü yönetilen bir ülke ve peş peşe yaşanan felaketlerle dolu bir yıl. Ama hayat devam ediyor. Ortak paydamız Derince. Ziyaretiniz bizleri fazlasıyla mutlu etti. Bu tür ziyaretler siyasetteki seviye ve kaliteyi yükseltecektir” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu