Kültür Sanat Tarih

Kuş: “Engellilerimiz yılda bir kez değil her gün hatırlamalıdır”

Kuş: “Engellilerimiz yılda bir kez değil her gün hatırlamalıdır” … Kuş; “Bütün Engellilerimizi ve onların her anında yanında olan ailelerimizi yürekten sevgilerimi sunuyorum” dedi. detaylar haberimizde…

Kuş: “Engellilerimiz yılda bir kez değil her gün hatırlamalıdır”

Genç Parti Kaynarca İlçe Başkanı Fahri Kuş; ‘3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ münasebetiyle yayınladığı mesajında, her sağlam bireyin aynı zamanda bir engelli adayı olduğuna vurgu yaparak, engelliler, yılda bir kez sadece 3 Aralık’ta değil, her gün hatırlanması gerektiğinin altını çizdi.

“ENGELLİ OLMASI ENGEL DEĞİLDİR”

Engellilerimizin, engelsiz yaşayabilmeleri için toplumun bilinçlenmesi, toplum hayatına katılmalarını sağlayacak çözümlerin üretilmesi ve huzurlu bir yaşam ve çalışma ortamının oluşturulması gerektiğini belirten Genç Parti Kaynarca İlçe Başkanı Fahri Kuş; “Bir insanın engelli olması; onun diğer insanlar gibi yaşaması, çalışması ve de başarılı olmasına bir engel teşkil etmemelidir. Bütün Engellilerimizi ve onların her anında yanında olan ailelerimizi yürekten sevgilerimi sunuyor, aileleri ve sevdikleri ile birlikte sağlıklı, sıhhatli, mutlu ve huzurlu bir yaşam geçirmelerini Cenab-ı Allah’tan temenni ediyorum. Biz Genç Parti olarak, her zaman engelli vatandaşlarımızın yanında olduğumuzu rahatlıkla bir kez daha ifade ediyorum” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu