Yaşam

Ferhat Uzun: “Kupa bu şehre gelecek”

Ferhat Uzun: “Kupa bu şehre gelecek” … Uzun; “Öncelikle başarı, birlik ve beraberlikten geçer. Bizler bir oldukça, birlik oldukça, sahada savaşan kardeşlerimiz bizleri mutlu etmeye devam edecektir” dedi. detaylar haberimizde…

Ferhat Uzun: “Kupa bu şehre gelecek”

Hodri Meydan Derneği Başkanı Ferhat Uzun bir mesaj yayınladı

Başkan Uzun sosyal medya hesabından yayınladığı mesajında şunlara değindi: “Değerli KOCAELİSPOR taraftarı; Takımımız bugün güzel bir galibiyet alarak geleceğimize umut oldu. Bir kez daha yineleyerek söylüyorum ki bu takıma inandığımız takdirde futbolcu kardeşlerimiz bizleri asla mahcup etmeyecek ve sezon sonunda hedeflediğimiz kupayı şehrimize getirecektir. Öncelikle başarı, birlik ve beraberlikten geçer. Bizler bir oldukça, birlik oldukça, sahada savaşan kardeşlerimiz bizleri mutlu etmeye devam edecektir.

Diyarbakır maçından bu yana takımımız her şeyin farkına tam anlamıyla varıp olumlu yönde harekete geçmiştir. Bizlere de bu süreçte düşen görev onların moral ve motivasyonunu daima üst düzeyde tutabilmek adına mutlak destek vermektir. Şahsım adına göreve geldiğim ilk günden bu yana KOCAELİSPOR’un menfaatleri doğrultusunda her zaman hareket etmeye çalıştım. Bundan sonra ki süreçte de armaya ve camiaya yakışacak şekilde hareket etmeye elimden geldiğince devam edeceğim. Bu kulüp ve taraftar her şeyin en iyisini hak ediyor. Zamanla her şeyin daha güzel olacağına inancım tamdır. Herşey KOCAELİSPOR için. O SENE BU SENE BUNDAN SONRA HER SENE”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu